WYSTARTOWAŁ PROJEKT MŁODY RKS!!!

WYSTARTOWAŁ PROJEKT MŁODY RKS!!!

O tym, że dąbrowski RKS, który w lipcu tego roku skończył 93 lata, to klub po przejściach, nie trzeba nikogo przekonywać. Kiedy po upadku Zagłębiaka, reaktywowaliśmy go pod tradycyjną nazwą, udało się stworzyć drużynę seniorów, która w 2016 roku rozpoczęła rywalizację w sosnowieckiej B-klasie. Wiedzieliśmy wtedy, że po ustabilizowaniu sytuacji organizacyjnej klubu. jednym z kolejnych kroków będzie powrót do szkolenia dzieci i młodzieży. Miło nam poinformować, że w piątek 26 października wystartował projekt "Młody RKS", czyli bezpłatne zajęcia piłkarskie dla dzieci z roczników 2009-2013.

Tym samym po ponad trzech latach (latem 2015 roku decyzją ówczesnego zarządu została rozwiązana drużyna juniorów) w RKS-ie znów będą drużyny młodzieżowe. Treningi odbywają na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 7 im. Hugona Kołłątaja (dawnej Gimnazjum nr 1) przy ul. Królowej Jadwigi 11 w centrum Dąbrowy Górniczej (to szkoła położona przy kościele pw. Matki Boskiej Anielskiej). Wejście na zajęcia odbywa się od strony ulicy Augustynika.

Po kilku zajęciach dzieci zostaną podzielone na grupę młodszą i starszą. Chcemy, żeby ta druga wiosną zadebiutowała w rozgrywkach ligowych. A kto wie, może i młodsza będzie już rywalizować ze swoimi rówieśnikami. Na treningi zapraszamy w każdy wtorkowe i piątkowe popołudnia. Po podziale dzieci na grupy godziny ulegną zmianie, ale dni pozostaną te same. UDZIAŁ W ZAJĘCIACH JEST BEZPŁATNY.

Najbliższe treningi:

WTOREK 30 PAŹDZIERNIKA GODZ. 16.30
WTOREK 6 LISTOPADA GODZ. 16.30

* z uwagi na długi weekend nie ma treningu w piątek 2 listopada

Wszelkich informacji udziela trener-koordynator Krzysztof Duda pod numerem telefonu 509 050 238. Zapraszamy także do kontaktu mailowego pod adresami krzysiekduda@interia.pl lub rkszaglebie@interia.pl Możliwy jest również kontakt przez Facebooka na naszych klubowych fanpagach: RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza oraz Młody RKS

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości