CZAS NA MECZ Z JSP WARTĄ ZAWIERCIE

Już tylko dwie kolejki pozostały do końca rundy jesiennej w sosnowieckiej B-klasie. W przedostatnim jesiennym starciu rywalem RKS-u będzie JSP Warta Zawiercie.

Drużyna JSP zajmuje obecnie dziesiąte miejsce w tabeli z siedmioma punktami na koncie. Klub też przeżywa obecnie problemy organizacyjno-kadrowe, bo już dwa razy nie pojawił się na spotkaniach wyjazdowych - z Promieniem Strzemieszyce Małe i Gminą II Psary. Wcześniej został ukarany walkowerem za mecz z Mydlicami, podczas którego jeden z zawodników zawierciańskiej drużyny uderzył sędziego.

W poprzednim sezonie dwukrotnie pokonaliśmy zespół z Zawiercia. Jesienią 5:1 (bramki strzelali Damian Sobieraj, Dawid Książek, Marcin Borowiecki, Mateusz Piątek i Łukasz Balzam), a wiosną 2:1 (gole Rafała Lisa i Kacpra Sobierajskiego). Początek meczu w niedzielę 4 listopada o godzinie 13.30 w Zawierciu.