WIELKANOCNY MECZ ZE STRAŻAKIEM

Święta Wielkanocne to czas odpoczynku, ale dla piłkarzy drużyn B-klasy dopiero po zakończeniu meczów weekendowej kolejki. Nasza drużyna wyjeżdża do Nowej Wsi, gdzie rozegra mecz z tamtejszym Strażakiem.

Pierwszy raz z drużyną z Nowej Wsi graliśmy jeszcze za czasów starego RKS-u. 21 września 1996 roku wygraliśmy na wyjeździe 3:2. Ogółem w ośmiu meczach z tą drużyną aż cztery razy padał remis, trzy mecze wygraliśmy i tylko raz ponieśliśmy porażkę.

W obecnym sezonie w tabeli po 16. kolejkach Strażak plasuje się na jedenastym miejscu w tabeli. W rundzie wiosennej drużyna ta zanotowała kolejno zwycięstwo, remis i porażkę. RKS wiosną dopisał za to do swojego konta już siedem punktów za dwa zwycięstwa i remis. Początek meczu o godz. 13 na boisku w Nowej Wsi (przy węźle trasy S1 przy lotnisku w Pyrzowicach). Zapraszamy wszystkich na mecz!