RKS ZAGŁĘBIE - MYDLICE 2:1 (0:0)

Każdy to powie: RKS rządzi w Dąbrowie! Ta przyśpiewka zakończyła dzisiejsze spotkanie, w którym nasza drużyna wygrała 2:1 z ekipą KS Mydlice rewanżując się tym samym naszym ligowym rywalom za porażkę w rundzie jesiennej.

Na bramki kibice czekali do drugiej połowy. Początkowo przegrywaliśmy 0:1 po trafieniu Kamila Raczyńskiego z 58. minuty. Wynik spotkania ustaliły jednak dwa trafienia naszego kapitana Michała Grandy z 86. i 88. minuty spotkania. Dzięki wygranej awansowaliśmy na 6. miejsce w tabeli, pamiętajmy jednak, że część spotkań zostanie rozegrana dopiero w niedzielę.

RKS: Dyrda - Kurczek (46. Basąg), Gałgus, Wites (90.+2 Borowiecki), Mól, Dzikowski, Granda, Balzam (71. Pniak), Staroń, Piątek, Nocuń

Mydlice: Michał Burzawa - Kurek, Kura, Krzywdziński, Żubrecki, Skrzypiec, Flak, Całka, Raczyński, Piaszczyński, Szastak

Sędziowie: Piotr Szreniawa - Dariusz Wrona, Grzegorz Parol (Sosnowiec)

Żółte kartki: Raczyński, Piaszczyński

Następne spotkanie RKS rozegra w Wielką Sobotę na wyjeździe ze Strażakiem Nowa Wieś. Początek meczu o godz. 13. Na nasz stadion zapraszamy w sobotę 22 kwietnia, kiedy to podejmować będziemy KS Giebło.