STRAŻAK - RKS ZAGŁĘBIE 2:5 (1:5)

Kolejne trzy punkty zasiliły konto dąbrowskiego RKS-u. W rozegranym w Wielką Sobotę spotkaniu podopieczni trenera Łukasza Szymańskiego pokonali na wyjeździe Strażaka Nowa Wieś aż 5:2.

Prowadzenie dla naszego zespołu w rozgrywanym na nienajlepszej murawie meczu już w 11. minucie zdobył Oskar Nocuń. Sześć minut później było już 2:0, gdy bramkarza gospodarzy pokonał Łukasz Balzam. Jedenaście minut później było już 4:0. Drugą bramkę zdobył Oskar Nocuń, a kolejną Krzysztof Pytel. W 31. minucie gospodarze wykorzystali rzut karny i było 4:1 dla RKS-u. Wynik pierwszej połowy na 5:1 dla naszej drużyna ustalił jednak Krzysztof Pytel. W pierwszych sekundach drugiej części gry gospodarze wbili drugą bramkę i mimo ponad czterdziestu minut gry do końca spotkania, kibice nie zobaczyli już żadnego gola.

RKS: Dyrda - Mól (50. Pniak), Wites, Gałgus, Piątek, Granda, Balzam (82. Jawień), Dzikowski (68. Basąg), Nocuń, Staroń, Pytel (54. Borowiecki)

Kolejne spotkanie rozegramy w sobotę 22 kwietnia o godz. 17 na sztucznej murawie obiektu przy ul. Konopnickiej 29 w Dąbrowie Górniczej. Rywalem będzie KS Giebło. Zapraszamy wszystkich! Wstęp wolny!