PUNKTY TRZY PO 61 MINUTACH GRY

PUNKTY TRZY PO 61 MINUTACH GRY

Tylko nieco ponad godzinę trwało niedzielne spotkanie RKS-u w Zawierciu z tamtejszą JSP Wartą. Rywale przystąpili do niego w siedmioosobowym zestawieniu (potem dołączył ósmy zawodnik). Drużyna ta przeżywa problemy kadrowe, a wcześniej dwa spotkania oddała walkowerem.

W takiej sytuacji nasza drużyna do pierwszej połowy przystąpiła w eksperymentalnym zestawieniu. Obrońcy pełnili rolę napastników, a grający na co dzień na ataku - zajęli się obroną. Prowadzenie dla RKS-u zdobył w 10. minucie Michał Olszewski strzelając swoją pierwszą bramkę w barwach naszego zespołu. Chwilę potem zupełnie niespodziewanie dla wszystkich było 1:1, bo po wolnym wykonywanym przez zawodnika Warty piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki. Do przerwy prowadziliśmy już jednak 3:1 po dwóch golach Damiana Sobieraja. Po kilku zmianach w przerwie w ciągu piętnastu minut drugiej połowy strzelamy pięć bramek, po czym zawodnicy Warty zgłaszają kontuzje, a sędzia kończy spotkanie. Wynik to 8:1 dla nas. Zostanie zweryfikowany jako walkower 8:0 na naszą korzyść.

Bramki:
0:1 Michał Olszewski 10` - debiutancka bramka tego zawodnika w RKS-ie
1:1 Michał Karasek 12' - wolny
1:2 Damian Sobieraj 21'
1:3 Damian Sobieraj 43'
1:4 Łukasz Niechciał 49' - debiutancka bramka tego zawodnika w RKS-ie
1:5 Sergiusz Broszczyk 52'
1:6 Sergiusz Broszczyk 54'
1:7 Artur Piaszczyński 55'
1:8 Przemysław Dziura 59'

Skład: Marcinkowski - Podlasek (46. Niewiadomski), Janas, Burzawa (46. Dziura), Socha, Flak (46. Piaszczyński), Miś (46. Broszczyk), Balzam (46. Lis), Olszewski, Sobieraj, Nocuń (46. Niechciał)

sędzia: Bartosz Badowski (Sosnowiec)

W kolejnym spotkaniu zmierzamy się na naszym boisku z Zewem Kazimierz. Początek meczu w sobotę 10 listopada o godz. 13. Będzie to już nasz ostatni mecz w rundzie jesiennej. Zapraszamy!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości