ZAPRASZAMY NA MECZ Z UNIĄ II STRZEMIESZYCE

W najbliższy weekend rozegrane zostaną mecze pierwszej kolejki sezonu 2017/2018 w sosnowieckiej Patrick B-klasie. Piłkarze RKS-u w pierwszym meczu zmierzą się w derbach z debiutującą w rozgrywkach rezerwową drużyną Unii Strzemieszyce.

Do tej pory nigdy nie graliśmy ze strzemieszycką "dwójką", wielokrotnie jednak mierzyliśmy się z pierwszą drużyną Unii - ostatni raz w rundzie jesiennej sezonu 2015/16 (ostatniej pod szyldem Zagłębiaka), kiedy to przy ul. Konopnickiej 29 pokonaliśmy strzemieszyczan 2:0 po golach Dariusza Bernasia i Jakuba Staszczyszyna.

Sobotnie spotkanie z Unią dla naszej drużyny będzie sprawdzianem jak w zespół wkomponowali się nowi zawodnicy. Do tej pory RKS wzmocniło sześcioro zawodników: związani już w przeszłości z naszym klubem Dawid Książek, Rafał Lis, Marcin Stanicki i Patryk Pieśluk, a także Dariusz Stobierski i bramkarz Tomasz Sala. Początek meczu w sobotę 19 sierpnia o godz. 17 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Konopnickiej 29. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i prosimy o kulturalny doping dla RKS-u!

Pozostałe pary I kolejki:
sobota 19 sierpnia, godz. 17:
Zew Kazimierz - Łazowianka II Łazy
KS Wysoka - Promień Strzemieszyce Małe