RKS GRA Z ORŁEM II DĄBIE

Rezerwowy zespół Orła Dąbie, czyli Klubu Sportowego Gminy Psary będzie kolejnym rywalem RKS-u w rozgrywkach Patrick B-klasy. Klub Sportowy Gminy Psary powstał po fuzji Orła Dąbie z KS Góra Siewierska, z którym graliśmy w poprzednim sezonie.

Po trzech kolejkach nasz zespół z kompletem punktów zajmuje pozycję wicelidera tabeli (tyle samo punktów mają pierwszy KS Preczów i trzecia Jedność Strzyżowice). Rywale są na miejscu dziewiątym i choć sezon rozpoczęli od wysokiej porażki z Preczowem - 1:15, to potem zremisowali 1:1 z Unią II, a w środę pokonali 3:0 KS Wysoka.

W ubiegłym sezonie w rundzie jesiennej przegraliśmy w Górze Siewierskiej 1:4, w rewanżu na RKS-ie zrewanżowaliśmy się temu zespołowi za porażkę wygrywając 5:0.

Początek meczu w sobotę 2 września na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Konopnickiej 29 o godz. 17. Zapraszamy! Wstęp jak zawsze wolny!