PROMIEŃ ROZBITY NA RKS-IE

Trzy mecze i trzy zwycięstwa - taki jest dotychczasowy bilans RKS-u w nowym sezonie Patrick B-klasy. W środowej kolejce nasza drużyna rozgromiła na własnym obiekcie ekipę Promienia Strzemieszyce Małe aż 7:1

Mecz zaczął się dla naszego zespołu dość pechowo. Rywale objęli w 15. minucie meczu prowadzenie po rzucie karnym wykorzystanym przez Daniela Sobania. W 35. minucie wyrównał Michał Granda, a tuż przed przerwą wyprowadził RKS na prowadzenie strzelając drugiego gola. W drugiej połowie RKS podwyższa wynik na 5:1 po dwóch trafieniach Rafała Lisa i jednym Kamila Dzikowskiego. W końcówce spotkania trzeciego gola strzela Michał Granda, a wynik na 7:1 ustala debiutujący w RKS-ie Damian Sobieraj.

RKS: Sala - Gałgus, Mól, Piątek, Książek, Granda, Balzam, Wites (84. Ruda), Dzikowski (77. Borowiecki), Małysa (50. Sobieraj), Lis (86. Pieśluk), trener Łukasz Szymański

Promień: Pietras - D.Sobań, Cybiński (7. Durzyński), Wojtaś, Bryda, Szastak (73.P. Sobań), Wawros (80. Kędziak), P.Ślęzak, M.Ślęzak, Wolski (65. Chrzanowski), Fajkowski (60. Rosochacki), trener Artur Durzyński

Żółte kartki: Sobieraj, Dzikowski - M. Ślęzak, P. Ślęzak

Sędziowie: Grzegorz Szlachta - Mariusz Kubacki, Marek Skowroński (Sosnowiec)

W kolejnym spotkaniu w najbliższą sobotę o godz. 17 na boisku przy ul. Konopnickiej RKS Zagłębie zagra z Klubem Sportowym Gminy Psary II, czyli rezerwowym zespołem klubu powstałego z połączenia Orła Dąbie i KS Góra Siewierska. Zapraszamy. Wstęp wolny.