ŁAZOWIANKA II KOLEJNYM RYWALEM

W najbliższy weekend rozegrane zostaną kolejne spotkania w Patrick B-klasie. Naszą drużynę czeka wyjazdowe spotkanie z Łazowianką II Łazy.

Łazowianka i RKS sąsiadują w tabeli. Łazowianka ma 31 punktów i jest piąta, RKS ma dwa punkty mniej i zajmuje szóste pozycje. Nasza drużyna ostatnio zremisowała 4:4 z Zagłębiakiem Tucznawa, ale wiosną nie przegrała. Również Łazowianka spisuje się dobrze ostatnio remisując ze Strażakiem Nowa Wieś i wygrywając na trudnym terenie w Gieble. Przypomnijmy, że jesienią w meczu z Łazowianką RKS odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Mecz odbędzie się na boisku w Niegowonicach, gdzie gościliśmy już w sezonie 2004/2005.W inauguracyjnym spotkaniu sezonu ówczesny Zagłębiakiem wygrał z miejscową drużyną 5:1 po golach Marka Pietrkiewicza, Tomasza Barańskiego, Krzysztofa Kurzydlaka, Sebastiana Wańka i Andrzeja Szyńca.

Początek meczu w sobotę 7 maja o godz. 17 na boisku w Niegowonicach. Zapraszamy.