Strażak Nowa Wieś - Mydlice Dąbrowa Górnicza

Nowa Wieś, Pinek
90'

26'
Marcin Kocot Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika, przerwanie korzystnej akcji
60'
Dawid Skupień Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego słowami: „…”
46'
Kamil Mucha Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego słowami: „…”
75'
Dawid Szurgot Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika, przerwanie korzystnej akcji

Jacek Bryś
Dawid Wrona
Tomasz Gryta
Piotr Wroński

Sebastian Buchta Opieka medyczna
Roman Dyraga Kierownik drużyny
Marcin Nowacki Trener
Rafał Jabłoński Kierownik drużyny
Łukasz Szymański Trener
Dariusz Szmit Drugi trener

Autor:

Administrator Jeden

Utworzono:

07.10.2018

Najważniejsze jest nastawienie. Tracenie bramek w pierwszym kwadransie stało się już niemal tradycją jeśli chodzi o wejście w mecz przez naszą drużynę. Do meczu ze Strażakiem podeszliśmy więc dziś od razu z myślą, że trzeba odrabiać straty. A że w tej kwestii jesteśmy już niemal ekspertami (patrz zeszłotygodniowy remis z ZEWem), po świetnej pierwszej połowie prowadziliśmy 3:0 za sprawą bramek Michała Grandy z rzutu karnego, Bartka Milika i Arka Kępy. Dla tego ostatniego to pierwszy ligowy gol w barwach KS Mydlice.

Po przerwie przebieg gry nie zmienił się i to nasza drużyna dążyła do zdobycia kolejnych bramek. Udało się to dwukrotnie za sprawą Szymona Burzyńskiego i Kamila Dzikowskiego. Potem jednak przyszły chwile roztargnienia skutkujące utratą dwóch zupełnie niepotrzebnych goli. Na szczęście były to jedynie honorowe trafienia gospodarzy i mecz zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 5:2.

Pierwszy mecz ligowy w tym sezonie zagrał nasz młody bramkarz Wiktor Wetoszka. Mimo, iż nie miał dziś bardzo dużo pracy, wybronił kilka naprawdę groźnych sytuacji, a jego postawa pozytywnie zadziałała zarówno na samego zainteresowanego, jak i całą drużynę. Brawo!

Po 6. kolejce znów wspięliśmy się w ligowej tabeli, obecnie zajmujemy 5. miejsce i do najbliższego domowego starcia z Jednością Strzyżowice podchodzić będziemy z dorobkiem 10 punktów. Początek tego spotkania w niedzielę 14 października o godzinie 15:00 na „Konopnicka Stadium”. Serdecznie zapraszamy! KTO WYGRAŁ MECZ?? MYDLICE!