ZAPRASZAMY NA MECZ Z ŁAZOWIANKĄ II

To już dwunasta kolejka rozgrywek Patrick B-klasy. Tym razem rywalem zawodników RKS-u Zagłębie Dąbrowa Górnicza będzie piąty w tabeli zespół Łazowianki II Łazy.

Nasza drużyna w ostatnim spotkaniu wygrała w Strzyżowicach z Jednością 2:0 po dwóch trafieniach Rafała Lisa. Drużyna Łazowianki II rozgromiła aż 8:0 drużynę z Wysokiej. Nasza drużyna, która jest współliderem tabeli ma dziesięć punktów przewagi nad trzecim w tabeli KS Giebło. Łazowiankę wyprzedzamy o piętnaście "oczek". Drużyna, która jest następcą dawnego Płomienia Niegowonice, dużo lepiej gra na własnym boisku, na wyjeździe zanotowała do tej pory tylko jedno zwycięstwo (na Promieniu) i cztery porażki.

W poprzednim sezonie dwukrotnie wygrywaliśmy z Łazowianką II. Zwycięstwo 4:2 w rundzie jesiennej (dwie bramki Krzysztofa Pytla, po jednej Kamila Dzikowskiego i Łukasza Balzama) było pierwszą historyczną ligową wygraną odrodzonego RKS-u. Na wiosnę w Niegowonicach wygraliśmy 2:0 po trafieniach Jakuba Witesa i Oskara Nocunia.

Początek meczu z Łazowianką II w sobotę 28 października o godz. 14 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Konopnickiej 29. Wstęp wolny. Zapraszamy!