WYGRANA Z LASKOWIANKĄ! ZOBACZCIE WIDEO!

W drugim tegorocznym sparingu RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza pokonał w sobotę wieczorem A-klasową Laskowiankę Laski 4:1. Dwie bramki w tym meczu zdobył kapitan naszego zespołu Michał Granda, a po jednej dołożyli Robert Staroń i Kamil Dzikowski.

Spotkanie toczyło się pod dyktando naszej drużyny, która w pierwszej połowie długo nie mogli znaleźć drogi do bramki gości. Dopiero w 38. minucie meczu prowadzenie dla RKS-u zdobył Michał Granda. Tuż po zmianie stron rywale wyrównali, ale nasza drużyna szybko zdobyła dwie kolejne bramki. Najpierw drugiego gola zdobył Michał Granda, a potem karnego wykorzystał Robert Staroń. Wynik meczu w drugiej połowie ustalił Kamil Dzikowski.

Skład wyjściowy: Denis Dyrda - Wojciech Pniak, Michał Ficiński, Kamil Gałuszka, Daniel Mól, Łukasz Balzam, Marcin Borowiecki, Michał Granda, Robert Staroń, Oskar Nocuń, Tomasz Tymiński, w drugiej II połowie zagrali też: Krzysztof Głąb, zawodnik testowany, Jakub Małysa, Paweł Ruda, Patryk Adamczyk, Łukasz Karaś, Jakub Wites, Mateusz Jadański, Kamil Dzikowski.

Kolejnym rywalem sparingowym RKS-u będzie w kolejną sobotę Zew Kazimierz.