WIOSNĘ ZACZYNAMY OD 2. KOLEJKI. SĄ NOWI ZAWODNICY

Od drugiej wiosennej kolejki udział w rundzie rewanżowej sosnowieckiej Patrick B-klasy rozpocznie RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza. Nasza drużyna w ostatni weekend miała wolne, ponieważ z rozgrywek wycofała się drużyna Szczakowianki II Jaworzno. Zainskowaliśmy tym samym walkowerem trzy punkty bez gry i awansowaliśmy na 9. miejsce w tabeli.

Zmagania na boisku rozpoczniemy od wyjazdowego pojedynku z Olimpią Włodowice, który zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę 2 kwietnia o godz. 16.30 na boisku we Włodowicach.

W przerwie zimowej do naszej ekipy dołączyło dziewięciu zawodników. Są wśród nich piłkarze mający doświadczenie w występach w klubach A-klasy i klasy okręgowej. Nowi piłkarze RKS-u to:

Patryk Adamczyk (ur. 1997) - wolny zawodnik, ostatni klub: Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Paweł Basąg (ur. 1992) - poprzedni klub: Zagłębiak Tucznawa
Mateusz Fiedor (ur. 2001) - wypożyczenie z Salosu Dąbrowa Górnicza
Michał Gałgus (ur. 1993) - poprzedni klub: KP Katowice
Krystian Jawień (ur. 1987) - poprzedni klub: Łazowianka II Łazy
Jakub Małysa (ur. 1984) - wolny zawodnik, ostatni klub: Przemsza Okradzionów
Mateusz Piątek (ur. 1995) - wolny zawodnik, ostatni klub: Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Dawid Rzepliński (ur. 1993) - poprzedni klub: Przemsza Okradzionów
Robert Staroń (ur. 1992) - poprzedni klub: KS Wysoka

Z kadry formalnie nikt nie ubył, chociaż kilkoro zawodników nie wznowiło treningów. Kontuzjowani są Łukasz Karaś i Adam Rad. Zapraszamy kibiców na nasze spotkania. Udział w rozgrywkach jest dofinansowany z budżetu miasta Dąbrowa Górnicza. Dziękujemy także za wsparcie sponsorom klubu: Dąbrowskim Wodociągom, Stowarzyszeniu Kupców Targowych w Dąbrowie Górniczej, siłowni Super Gym i agencji ubezpieczeniowej EM Ubezpieczenia. Super, że jesteście z nami!