W SŁAWKOWIE TRZY BRAMKI I TRZY PUNKTY

Dobre humory podczas tegorocznej Wielkanocy będą mieli zawodnicy naszej drużyny. W rozgrywanym w Wielką Sobotę w ramach XV kolejki B-klasy meczu RKS Zagłębie pokonał na wyjeździe drużynę ze Sławkowa 3:1.

Dąbrowianie dobrze weszli w mecz. Już w pierwszych minutach gry mogli zdobyć kilka bramek. Prowadzenie objęliśmy w 15. minucie, gdy piłkę w bramce Sławkowa umieścił Dawid Książek. Tuż przed przerwą drugą bramkę zdobył Marcin Kozieł, a po zmianie stron trzecią dołożył Rafał Lis, który rozgrywał 60. spotkanie w barwach pierwszej drużyny naszego klubu. W końcówce spotkania po błędzie naszej drużyny padł z kolei honorowy gol dla Sławkowa. Trzy punkty wróciły z nami do Dąbrowy Górniczej.

RKS: Marcinkowski (82. Krężel) - Podlasek (45. Niewiadomski), Płatek, Gałgus (78. Burzawa), Piątek, Flak (45. Balzam), Piaszczyński (78. Sobierajski), Lis, Książek, Kozieł (67. Miś), Sobieraj (45. Nocuń), trener Przemysław Dziura

Sędziowie: Adrian Kania - Bogdan Skoczek, Janusz Kopeć (KS Sosnowiec)

W kolejnym spotkaniu podejmować będziemy na własnym boisku Promień Strzemieszyce Małe. Początek meczu w sobotę 27 kwietnia o godz. 17. Zapraszamy!