TRZY PUNKTY Z ORŁEM II DĄBIE

Kolejne trzy punkty dopisała do swojego konta ekipa RKS-u po sobotnim meczu z Orłem II Dąbie. Dąbrowianie pokonali rywali 3:0.

Wynik już w 3. minucie meczu otworzył Łukasz Balzam, jeszcze w pierwszej połowie na 2:0 podwyższył Rafał Lis. Na początku drugiej połowy trzecią bramkę zdobył Marcin Borowiecki i... to byłoby na tyle, jeśli chodzi o umieszczanie piłki w bramce przeciwników. Najważniejsze są jednak czwarte trzy punkty w czwartym spotkaniu w tym sezonie!

RKS: Sala - Małysa (67. Stanicki), Mól, Gałgus, Książek (74. Kowalski), Granda, Wites, Balzam (60. Ruda), Borowiecki (48. Sobieraj), Dzikowski, Lis

Dąbie II: Bugaj - Sajdak, Katelbach, Sobczyk, Lenart, Dębski, Buras, Zuchowski, Katolik, Fickowski, Zacharski

Sędziowie: Bartosz Badowski - Dawid Grzelec, Tomasz Skrzek

W kolejnym spotkaniu - TYM RAZEM W NIEDZIELĘ - zmierzymy się na wyjeździe z JSP Warta Zawiercie. Początek meczu o godz. 16.30.