TRZY PUNKTY W ZAWIERCIU

Pięć meczów i pięć zwycięstw - taki jest bilans RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza w dotychczasowych spotkaniach Patrick B-klasy. W niedzielę drużyna trenera Łukasza Szymańskiego pokonała na wyjeździe 5:1 drużynę JSP Warta Zawiercie.

Pierwszego gola na samym początku spotkania zdobył Damian Sobieraj, który wykorzystał gapiostwo bramkarza rywali. Do przerwy było już 3:0 po bramkach Dawida Książka i Marcina Borowieckiego. Po zmianie stron Warta zdobyła gola z rzutu karnego. Potem swą przewagę udokumentowała nasza drużyna. Piłkę w bramce Warty umieszczali Mateusz Piątek i Łukasz Balzam, który ustalił wynik meczu na 5:1 dla RKS-u.

Skład: Sala - Gałgus, Mól, Piątek, Książek, Granda (75. Ruda), Wites, Borowiecki (60, Małysa), Dzikowski, Lis (82. Stanicki), Sobieraj (46. Balzam)

W kolejnym meczu podejmować będziemy ekipę Zagłębiaka Tucznawa. Początek w najbliższą sobotę o godz. 16 na sztucznym RKS-ie.