SPARINGOWE REMISY

Przygotowująca się do rozgrywek drużyna RKS Zagłębie rozgrywa kolejne sparingi. W dwóch ostatnich zanotowaliśmy remisy. Najpierw na sztucznym boisku przy ulicy Konopnickiej RKS zremisował 3:3 z Zewem Kazimierz. Bramki w tym spotkaniu zdobywali Kamil Dzikowski, Robert Staroń i Kuba Wites. W kolejnym tygodniu naszym rywalem była inna drużyna z A-klasy - Orzeł Dąbie. Ten mecz zakończył się remisem 2:2, a obie bramki dla nas zdobył Michał Granda.

W tym tygodniu RKS rozegra dwa sparingi - w środę o godz. 19.30 na boisku w Strzemieszycach z A-klasową Przemszą Okradzionów, zaś w sobotę o godz. 13 w Katowicach-Dąbrówce Małej z również A-klasowym Hetmanem Katowice.

Również w sobotę od godz. 9 nasza drużyna rywalizować będzie w hali w Sławkowie w Turnieju o Puchar Prezesa Podokręgu Sosnowiec.