SENIORZY ODPOCZYWAJĄ, DZIECI CAŁY CZAS ĆWICZĄ

W rozgrywkach piłkarskich rozpoczyna się zimowa przerwa. W najbliższy czwartek pierwsza drużyna naszego klubu odbędzie ostatni w tym roku trening i do zajęć wróci 15 stycznia. Sztab szkoleniowy jest w trakcie dogrywania ostatnich terminów sparingów i szczegółów okresu przygotowawczego. Przez cały czas, ale oczywiście z przerwą świąteczno-noworoczną, tajniki piłki nożnej poznawać będą dzieci trenujące w ramach naszego projektu "Młody RKS".

W ubiegłym tygodniu dwie nasze młodzieżowe grupy zostały zgłoszone do wiosennych rozgrywek dziecięcych. Grupa starsza występować będzie w sosnowieckiej V Lidze Okręgowej Orlika Młodszego, a grupa młodsza - w Lidze Żaków Podokręgu Sosnowiec. Oczywiście, przez cały czas można dołączyć do obu grup.

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i piątek w Szkole Podstawowej nr 7 przy ul. Królowej Jadwigi (koło Kościoła pod wezwaniem Matki Boskiej Anielskiej, wejście od strony ulicy Augustynika). We wtorki obie grupy trenują razem o godz. 16.30, w piątki grupa młodsza rozpoczyna zajęcia o godz. 16, a grupa starsza o godz. 17.30. Zajęcia są bezpłatne. Przez cały czas dzieci mogą do dołączyć do obu grup. Warto dodać, że na tym etapie szkolenie, ćwiczyć w jednej grupie mogą zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Zapraszamy do RKS-u!!!