RKS ZAGŁĘBIE - TĘCZA II BŁĘDÓW 12:1 (8:0)

W meczu jedenastej kolejki Patrick B-klasy wygrywamy 12:1 z Tęczą II Błędów. To nasze drugie zwycięstwo w sezonie i jedno z najbardziej okazałych w całej historii klubu.

Worek z bramkami już w 7. minucie rozwiązał Kamil Dzikowski. Cztery minuty później do bramki trafił Michał Granda, a sześćdziesiąt sekund później Oskar Nocuń. Ten sam zawodnik gola zdobył ponownie w 20. minucie, chwilę potem powtórnie uczynił to "Dziku", a w 25. minucie było już 6:0 po samobójczym trafieniu zawodnika Tęczy. Przed przerwą padły jeszcze dwie bramki - obie z rzutów karnych. Pierwszego pewnie wyegzekwował Michał Granda, drugiego - Jakub Wites.

Na początku drugiej połowy honorowego gola zdobyli zawodnicy z Błędowa. Potem trafiali już tylko nasi piłkarze: Kamil Gałuszka (z karnego), Kamil Dzikowski i dwa razy nasz grający trener Łukasz Szymański. Od 65. minuty Tęcza II grała w dziesiątkę po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Bartłomieja Sierki.

RKS Zagłębie - Tęcza 12:1 (8:0)
Kamil Dzikowski 7, 22, 52; Michał Granda 11, 30-karny; Oskar Nocuń 12, 20; Patryk Jaremko 24-samobójcza; Jakub Wites 35-karny; Kamil Gałuszka 51-karny; Łukasz Szymański 81, 86 - ? 47
RKS Zagłębie: Dyrda - Kurczek, Donek (70. Rad), Gałuszka, Mól, Dzikowski, Granda, Wites, Balzam (75. Jadański), Nocuń (56. Pytel), Borowiecki (80. Szymański), trener Łukasz Szymański
Tęcza II: Cieślik - D. Sierka, Sałga, Jaremko, Nowak, Pluta (33. Wiekiera, 65. Kapuśniak), B. Sierka, Łaskawiec, Sobczyk, Wiatr, Nowacki (33. Bialik, 55. Krawczyk), trener Rafał Wiatr

Sędziowie: Grzegorz Szlachta - Krystian Włochowicz, Bronisław Kowalski

Kolejnym naszym rywalem będzie na wyjeździe MKS Ujejsce. Mecz odbędzie się w niedzielę 6 listopada. Zapraszamy!