RKS ZAGŁĘBIE - ISKRA PSARY 1:3 (0:1)

Nie udało się zdobyć punktów w spotkaniu z liderem tabeli Patrick B-klasy Iskrą Psary, chociaż wcale nie zaprezentowaliśmy się w tym spotkaniu źle. Zwycięzcą meczu jest jednak zawsze ten zespół, który strzeli więcej bramek, a tych więcej zdobyli dzisiaj po naszych błędach goście.

Pierwszą bramkę dla Iskry już w siódmej minucie meczu zdobył Marcin Matysiak. Wynikiem 1:0 dla gości zakończyła się pierwsza połowa. Na początku drugiej odsłony meczu rywale zadali dwa kolejne ciosy i prowadzili już 3:0. W 60. minucie kontaktowego gola zdobył Oskar Nocuń i udało się zmniejszyć rozmiary porażki. Mieliśmy szanse na kolejne bramki, ale pechowo nie udało się ich wykorzystać. W najlepszych po dobrej główce piłka powędrowała obok słupka, nie udało się także strzelić rzutu karnego, którego obronił bramkarz Iskry.

RKS Zagłębie - Iskra 1:3 (0:1)
Oskar Nocuń 60 - Marcin Matysiak 7, Krzysztof Kotuła 49, Damian Smoła 53

RKS Zagłębie: Głąb - Kurczek, Ficiński, Rad, Gałuszka (69. Mól), Balzam (80. Borowiecki), Granda, Dzikowski, Nocuń, Ruda (50. Wites), Tymiński (53. Dziura), trener Łukasz Szymański
Iskra: K.Mańka - Smoła, Białas, Matysiak (60. Duś), Grzywacz, E.Mańka, Szczypa, Kotuła (86. Wiśniewski), Szafruga (14. Wąż), Jakubczyk, Buchacz (82. Mehlich), trener Michał Pawliczak

Sędziowie: Kamil Budny - Dariusz Wrona, Henryk Kurek (podokręg Sosnowiec)

W następnej kolejce zmierzymy się na wyjeździe z KS-em Góra Siewierska. Na RKS zapraszamy 29 października, kiedy to podejmować będziemy Tęczę II Błędów.