RKS WYGRYWA W WYSOKIEJ

Dwa mecze i sześć punktów - taki jest dorobek zawodników RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza po dwóch kolejkach sosnowieckiej Patrick B-klasy. Po ubiegłotygodniowej wygranej z Unią II Strzemieszyce tym razem nasza drużyna okazała się być lepsza od KS-u Wysoka wygrywając na jego boisku 4:2.

Mecz zaczął się dla nas dość pechowo, bo gospodarze już w 2. minucie zdobyli bramkę. Do remisu zdołał jednak doprowadzić Łukasz Balzam. Niedługo potem Wysoka zdobyła drugą bramkę z rzutu wolnego. Jeszcze przed przerwą gola na 2:2 zdobył Dawid Książek, a prowadzenie dla RKS-u uzyskał Rafał Lis. Wynik spotkania w drugiej połowie meczu ustalił Kuba Wites.

Niestety, złamania obojczyka w tym spotkaniu po faulu ze strony zawodnika Wysokiej doznał nasz zawodnik Krzysztof Pytel, który karetką odjechał do szpitala. Czeka go teraz dłuższa przerwa w grze. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia i pełni sił!

Wysoka: Gajewski - Kiszczyński (55. Ciechacki), A.Wnuk, Ćmak, Mądrzejewski, Gola (42. Piżuch), T. Wnuk, Piec, Wilk (65. Gut), Bereda (80. Celka), Kowalski (75. Jarosz), trener Zdzisław Stanek

RKS: Sala - Mól (73. Małysa), Gałgus, Piątek, Granda, Książek, Wites, Balzam (65. Ruda), Pytel (35. Pieśluk), Borowiecki (78. Stanicki), Lis, trener Łukasz Szymański

Żółte kartki: Kowalski, A. Wnuk - Mól, Granda

Sędziowie: Dariusz Wrona - Mariusz Kubacki, Bronisław Kowalski (Sosnowiec)

Kolejny mecz rozegramy już w najbliższą środę. O godz. 17.30 na RKS-ie naszym rywalem będzie Promień Strzemieszyce Małe.