PORAŻKA W GÓRZE SIEWIERSKIEJ

Bez punktów wracamy z Góry Siewierskiej. Miejscowa drużyna pokonała w niedzielnym meczu B-klasy słabo grający tego dnia zespół RKS Zagłębie w stosunku 4:1.

Gospodarze już do przerwy wypracowali sobie trzybramkowe prowadzenia. Piłkę w bramce RKS-u dwukrotnie umieścił Damian Biedroń, a raz Artur Ferdyn. Na początku drugiej połowy zagraliśmy nieco lepiej, jednak żadna bramka nie padła. Na dwie minuty przed końcem meczu na 4:0 podwyższył Artur Kotuła. Wynik ustalił w doliczonym czasie gry Tomek Tymiński egzekwując karnego. Wcześniej podyktowanej jedenastki nie udało się strzelić Kamilowi Dzikowskiemu.

W przyszłą sobotę 29 października o godz. 14 podejmować będziemy Tęczę II Błędów. Zapraszamy na ten mecz.

Góra Siewierska - RKS Zagłębie 4:1 (3:0)
Damian Biedroń 22, 37, Artur Ferdyn 29, Artur Kotuła 88 - Tomasz Tymiński 90+1
Góra Siewierska: Bugaj - R.Sajdak, M.Sajdak (60. Mikulski), Karecki, Kotuła, Barański (70. Gocyła), Garbacik, Katolik, Ferdyn (75. Fickowski), Biedroń, Lenart (80.Dębski), trener Adam Katolik
RKS Zagłębie: Głąb - Kurczek, Donek, Gałuszka, Mól, Dzikowski (80. Karaś), Wites, Balzam (55. Rad), Nocuń (70. Borowiecki), Dziura (60. Ruda), Tymiński, trener Łukasz Szymański

Sędziowie: Bartosz Wójcik - Grzegorz Kowalski, Rafał Przystaś (Sosnowiec)