OLIMPIA - RKS ZAGŁĘBIE 1:1 (0:0)

Remisem 1:1 zakończyło się wyjazdowe spotkanie RKS-u z Olimpią Włodowice rozgrywane w ramach 15. kolejki rozgrywek sosnowieckiej Patrick B-klasy.

Przez większość meczu utrzymywał się rezultat bezbramkowy. Dopiero w 79. minucie Olimpia zdobyła prowadzenie za sprawą Łukasza Turleja. RKS wyrównał osiem minut później, gdy rzut karny na bramkę pewnie zamienił Jakub Wites. Nasza drużyna mogła zdobyć bramkę już wcześniej, jednak mimo kilku okazji piłka nie wpadła do bramki m.in. trzy razy stemplując słupek bramki drużyny z Włodowic.

Olimpia: M.Wydrych - Widawski, Wnuk, M.Surowiec, Kot, Fiuto (65. Góra), Turlej, Szota (60. Okraska), Szczechla, Dobrowolski (60. S.Surowiec), Pałka (65. K.Wydrych)

RKS: Dyrda - Pniak (51. Piątek), Gałuszka (85. Borowiecki), Gałgus, Mól, Dzikowski, Granda, Wites, Balzam (71. Basąg), Nocuń, Staroń

Żółte kartki: Widawski, K. Wydrych, Szczechla - Staroń, Nocuń, Granda, Piątek

Sędziowie: Paweł Jurga - Angelika Gębka, Aleksandra Guzek (KS Sosnowiec)

Kolejne spotkanie RKS rozegra w sobotę 8 kwietnia o godz. 17 z drużyną KS Mydlice.