OLDBOJE LEPSI OD SENIORÓW

Starcie z klubową drużyną oldbojów było ostatnim w tym roku meczem pierwszej drużyny RKS Zagłębie. W rozegranym w sobotę spotkaniu lepsi okazali się dawni zawodnicy naszego klubu, którzy na sztucznym boisku na RKS-ie zwyciężyli 3:2.

Prowadzący wyjątkowo naszą drużynę pod nieobecność trenera Łukasza Szymańskiego trener Marcin Donek nie mogli dziś korzystać z usług m.in. Michała Grandy, Kamila Dzikowskiego, Oskara Nocunia czy Tomasza Tymińskiego, więc szansę dostali ci zawodnicy, którzy w trakcie minionej już rundy rzadziej pojawiali się na boisku. Wszyscy zawodnicy trenować będą prawdopodobnie do 12 grudnia. Potem drużyna rozpocznie zasłużoną przerwę świąteczno-noworoczną, po której na pierwszych zajęciach spotka się 3 stycznia.

B-klasa - Oldboje 2:3

Bramki: Kamil Kurczek, Tomek Małysa - Marcin Rojewski, Jarosław Skrzypiec, Artur Szostak

Składy:
B-klasa: Denis Dyrda - Adam Rad, Kamil Gałuszka, Daniel Mól, Kamil Kurczek, Kuba Wites, Łukasz Balzam, Tomek Małysa, Łukasz Karaś, Jacek Podlasek, Mateusz Jadański, zawodnik testowany
Oldboje: Wojciech Wiklak - Rafał Reroń, Marcin Ościk, Jarosław Skrzypiec, Daniel Sobań, Krzysztof Bernaś, Marcin Rojewski, Krzysztof Grzesiczak, Damian Duda, Robert Szwiec, Roman Spisak, Andrzej Szyniec, Paweł Cieślik, Artur Szostak, Marcin Szemla