BRAMKA JEDNA, PUNKTY TRZY, GÓRĄ ZNÓW BYLIŚMY MY

BRAMKA JEDNA, PUNKTY TRZY, GÓRĄ ZNÓW BYLIŚMY MY

Trzy punkty w meczu ósmej kolejki sosnowieckiej Patrick B-klasy pozwoliły naszej drużynie awansować na pozycję wicelidera tabeli. RKS pokonał na wyjeździe zespół Jedności Strzyżowice 1:0.

Rozgrywane w sobotę w Strzyżowicach spotkanie rozstrzygnęła jedna bramka, co nie oznacza, że oba zespoły nie miały wcześniej sytuacji bramkowych. Już w pierwszej połowie piłka dwa razy uderzała w poprzeczkę, a raz po rzucie wolnym minimalnie minimalnie minęła spojenie. Również Jedność mogła zdobyć gola, gdyby jeden z jej zawodników nie główkował nad bramką. Po zmianie stron więcej szans na gola miała nasza drużyna, ale nasi zawodnicy marnowali 200-procentowe sytuacje bramkowe. Ostatecznie mecz rozstrzygnął na trzy minuty przed jego końcem mocny strzał z dystansu Marcina Kozieła z gatunki tych "nie do obrony". 

RKS: Marcinkowski - Podlasek (45. Niewiadomski), Piątek, Burzawa (60. Gałgus), Socha, Balzam, Miś (80. Nocuń), Piaszczyński, Sobieraj (67. Sobierajski), Kozieł (90.+1 Dziura), Lis

sędzia: Bogusław Wójcik (Sosnowiec)

W następnym spotkaniu zmierzymy się z Sarmacją II Będzin. Początek meczu w najbliższą sobotę 27 października o godz. 14 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Konopnickiej 29. Zapraszamy!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości