UDANY REWANŻ ZA JESIEŃ

Rozegranego w rundzie jesiennej meczu naszej drużyny z Promieniem Strzemieszyce Małe nie wspominaliśmy dobrze. Humory poprawił nam rewanż, bo mogliśmy się udanie zrewanżować tej drużynie za nieszczęśliwą porażkę z jesieni.

Mecz zakończył się wynikiem 6:0 dla RKS-u. Worek z bramkami rozwiązał w 22. minucie Sergiusz Broszczyk wykorzystując podanie Przemysława Dziury. Tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył Rafał Lis, któremu podawał z kolei Marcin Kozieł.

Na kolejną bramkę trzeba było czekać do 64. minuty. W polu karnym faulowany był Patryk Miś, a podyktowany rzut karny na bramkę zamienił Przemysław Dziura. Kolejne trafienia były dziełem Damiana Sobieraja, Oskara Nocunia oraz Patryka Misia.

Skład RKS-u: Marcinkowski (70. Krężel) - Niewiadomski (76. Garbowski), Dziura, Burzawa, Piątek, Flak, Książek, Kozieł (45. Nocuń), Broszczyk (45. Miś), Lis (75. Balzam), Sobieraj (75. Sobierajski)

Sędzia: Michał Zając (Sosnowiec)