TRZY GOLE MARCINA I SPOKOJNA ZIMA

Przerwę zimową RKS spędzi na pozycji wicelidera. Wszystko dzięki wygranej w spotkaniu ostatniej kolejki pierwszej części rozgrywek. W meczu o "sześć punktów" RKS pokonał 3:0 ekipę Zewu Kazimierz.

Sobotni mecz śmiało nazwać można "Marcin Kozieł show", bo to jego trzy bramki zapewniły naszej drużynie zwycięstwo. Marcin pierwszego gola zdobył już w 5. minucie meczu, a dwa kolejne w drugiej połowie. Nasi zawodnicy mogli zdobyć jeszcze kilka bramek, ale cieszymy się z trzech, które dały upragnione zwycięstwo.

Liderem tabeli po rundzie jesiennej jest Zagłębiak Tucznawa (30 punktów), drugi jest nasz RKS (24 punkty), a trzeci Strażak Nowa Wieś (22 punkty). Tabela jest niepełna, bo dopiero za tydzień ma się odbyć zaległy mecz UKS Sławków - Promień Strzemieszyce Małe, a na wiosnę przełożony został mecz Sarmacja II Będzin - JSP Warta Zawiercie.