RKS JEDZIE DO NIEGOWONIC

W niedzielę 16 września rozegrane zostaną mecze trzeciej kolejki sosnowieckiej Patrick B-klasy. RKS Zagłębie pojedzie tego dnia na boisko do Niegowonic, by zagrać z miejscowym Płomieniem.

W Niegowonicach na meczu ligowym gościć będziemy po raz czwarty, zmierzymy się już jednak z trzecim klubem. W sezonie 2004/2005 w A-klasie ówczesny Zagłębiak grał z Płomieniem Niegowonice jesienią wygrywając na wyjeździe 5:1 a wiosną na nieistniejącym stadionie Zagłębianki aż 9:0. Kilka lat temu drużyna z Niegowonic połączyła się z Łazowianką II Łazy. W sezonie 2016/2017 u siebie wygraliśmy z nią 4:2, co było pierwszym zwycięstwem po reaktywacji klubu, a na wiosnę w Niegowonicach 2:0. W poprzednim sezonie oba mecze z Łazowianką II niestety przegraliśmy. Latem tego roku Łazowianka II połączyła się z KS Wysoka, a w Niegowonicach zawiązał się LUKS Płomień Niegowoniczki 2018, z którym zagramy w niedzielę.

Początek meczu o godz. 16 na boisku w Niegowonicach.