CZAS NA SPOTKANIE Z LIDEREM

Już w ten weekend rozegrane zostaną kolejne spotkania sosnowieckiej B-klasy. Nasza drużyna po słabym występie na boisku w Strzemieszycach stanie przed szansą rehabilitacji w meczu z liderem tabeli - Zagłębiakiem Tucznawa.

RKS w dotychczasowych spotkaniach odniósł trzy zwycięstwa i dwie porażki, z kolei drużyna z Tucznawy z kompletem punktów przewodzi tabeli, a w ostatnim meczu wygrała 4:1 z Gminą II Psary. Z tucznawianami mierzyliśmy się dotąd ośmiokrotnie. Czterokrotnie jeszcze w czasach Zagłębiaka i czterokrotnie w ostatnich dwóch sezonach w B-klasie. W poprzednich rozgrywkach jesienią przy Konopnickiej wygraliśmy 2:0, a wiosną w Tucznawie 2:1. Jaki wynik padnie tym razem?

Początek spotkania w niedzielę 7 października o godz. 15.30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Konopnickiej 29. Wstęp wolny. Zapraszamy!