WYJAZDOWY MECZ Z ZEWEM

Spadkowicz z Patrick A-klasy - ekipa Zewu Kazimierz - będzie w 7. kolejce rozgrywek Patrick B-klasy rywalem naszego RKS-u. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku w Sosnowcu-Ostrowach Górniczych.

Drużyna Zewu po sześciu seriach spotkań zajmuje dziewiąte miejsce z dziewięcioma punktami. Sosnowiczanie odnieśli trzy zwycięstwa (z Łazowianką II, Giebłem i Unią II) i trzy porażki. Co ciekawe, wszystkie punkty zdobyli na własnym boisku, na wyjazdach odnosząc trzy porażki - ostatnie Zew uległ Wysokiej 0:1. Nasza drużyna, która w ostatniej kolejce wygrała 2:0 z Zagłębiakiem Tucznawa w tabeli jest na drugim miejscu.

Z Zewem, a wcześniej Górnikiem Kazimierz, RKS, a w międzyczasie Zagłębiak, wielokrotnie mierzył się na poziomie klasy okręgowej, terenowej i klasy A. Po reaktywacji klubu pod tradycyjną nazwą trzykrotnie graliśmy z Zewem sparingi, w spotkaniu ligowym ostatni raz konkurowaliśmy w sezonie 2004/2005 w sosnowieckiej A-klasie. Wówczas w rundzie jesiennej na obiekcie Zagłębianki na Ksawerze Zagłębiak wygrał z Zewem 3:0, w rewanżu na Ostrowach wygraliśmy 1:0.

Początek spotkania na boisku w Sosnowcu-Ostrowach Górniczych (ul. Gałczyńskiego) w sobotę 23 września o godz. 16. Bądźcie z nami! Na zawsze RKS!!!

PS. Osobom wybierającym się na mecz przypominamy o zamkniętej ulicy Armii Krajowej w Kazimierzu Górniczym - trzeba jechać objazdem przez Strzemieszyce albo Juliusz.