OSTATNIA KOLEJKA Z ZEWEM

OSTATNIA KOLEJKA Z ZEWEM

Mamy wrażenie, że sezon dopiero co się rozpoczął, a już mamy ostatnią kolejkę. Naszym rywalem będzie w niej nasz sąsiad w ligowej tabeli - ekipa Zewu Kazimierz.

Z Zewem ligowe pojedynki stoczyliśmy już w poprzednim sezonie. Oba pozostały jednak nierozstrzygnięte. Jesienią na boisku w Ostrowach Górniczych zremisowaliśmy 1:1, wiosną na naszym boisku padł remis 2:2. Zarówno z Zewem, jak i z dawnym Górnikiem Kazimierz wcześniej mierzyliśmy się wielokrotnie w klasie A, klasie terenowej i okręgowej. Pierwsze mecze rozegrano już w sezonie 1947/48.

W poprzedniej kolejce ekipę z Kazimierza spotkała podobna sytuacja, co i RKS. My zagraliśmy 61 minut meczu z grającą w niepełnym zestawieniu drużyną JSP Warty Zawiercie. Zew z kolei gościł u siebie niepełny skład Gminy II Psary. Rywale na boisku przebywali jednak zaledwie cztery minuty. Gospodarze zyskali więc trzy punkty po zdekompletowaniu rywali. Wcześniej Zew niespodziewanie przegrał aż 1:9 na boisku w Tucznawie.

Jaki wynik padnie w sobotnim spotkaniu RKS-u i Zewu? Zapraszamy na godz. 13 na boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Konopnickiej 29. Wstęp jak zawsze wolny. 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości